Video: Elektrikarjusese takerdunud jalgratta päästmine

Kolm täiskasvnud meest, üks jalgratas ja elektrikarjus ehk kuidas saada kätte elektrikarjusesse takerdunud ratas, kui iga liigutust saadavad väikesed, kuid sellegipoolest valusad elektrišokid. 

Märksõnad: kurioosumid
jalgratas elektrikarjus
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Video: Kas Model X’i juht tukastab Eesti teedel?

Tesla Fänniklubi Eesti lavastas video, kus üritatakse nalja visata teema üle, mis tegelikult on Tesla jaoks suureks probleemiks - autopiloodi taustal magavad juhid.


Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Lamborghini üritab maanteel Corvette Z06’st mööduda

Lamborghini juht mõtles, et mis see siis ära ei ole sellest Corvette’ist mööduda.


Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Stop a Douchebag suhtles suure hammastega õllepurke lõhkuva ambaaliga

Venemaal on liikumine Stop a Douchebag, mille liikmete eesmärk on tuletada meelde liiklushälvikute, et noh, nad on hälvikud. Ühes sellises aktsioonis suheldi ka Venemaa "Kingpiniga" ehk Stas Baretskyga. Sama mees on ka videos, kus Tommy Cash laulab ja riimib.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Tesla tuvastab eesolevate autode kokkupõrke ja aitab juhil õnnetust vältida

Tesla Autopilot muutub järjest võimekamaks ning kuigi sellele ei saa veel 100-protsendiliselt loota, võimaldab üha areneb juhiabi juba praegu õnnetusi ära hoida. 

Tesla lisas Autopilot 8.0 uuendusega tarkvarale võimekuse näha "läbi" eesoleva auto. Kui signaal anduriteni jõuab, suudab tarkvara jälgida nii täpselt enda ees olevat masinat kui ka tema ees olevat masinat. Kui see kaks autot ees pool olev auto imelikult käituma hakkab ning potentsiaalselt ohtliku olukorra tekitab, suudab Tesla tarkvara selle tuvastada, juhile märku anda ning vajadusel ka pidurdama hakata. 

Autopiloti uut funktsiooni nägi oma silmaga töös üks Hollandis sõitnud Tesla omanik, kellele auto andis märku ees toimuvas kokkupõrkest rohkem kui sekund enne selle kokkupõrke toimumist. Tesla pääses seetõttu ees toimunud õnnetusest puhtalt. Kui ka Tesla ees sõitnud punasel autol oleks sama või sarnane tarkvara olnud, võinuks õnnetus üldse olemata jääda.

Õnnetuses osalejad pääsesid õnneks suuremate vigastusteta. 

Märksõnad: kurioosumid
autopilot
Jaga: