Video: selline asi on võimalik ainult Venemaal

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:
anonüümne
anonüümne
anonüümne
anonüümne

Kas igal venelasel on tänapäeval autos videokaamera, et neid videoid nüüd niipalju tuleb?

Uuno
Uuno
Uuno
Uuno

Huvitav, mis ajast on venemaal autodel rool paremal pool???

anonüümne
anonüümne
anonüümne
anonüümne

No aga milles probleeem, päevane aeg ja nähtavasgti sõideti selle masinaga kuhugi suht lähedale. Edasi liigub ja pidurid toimivad. Mõtetu oleks ju sellise asjapealt mõnele puksiirifirmale hingehinda maksta. Kuigi Venemaalt tuleb hulga igasugu koomilisi videosid siis tihtipeale on samas hea vaadata, et seal on inimestel loogiline mõtlemine säilinud ja ei ole asju üle reguleeritud nagu euroopas kus inimesed ei suuda ilma kalli töömehe abita enam varsti lambipirni ka vahetada.

to walazkala
to walazkala
to walazkala
to walazkala

iga telefonil mida praegu müüakse on digikaamera küljes

Lisa oma kommentaar:

Video: kuidas avariiohtlik olukord üliefektseks parkimiseks kujuneb

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Müüdi aastakümneid parklas seisnud rariteetne Mercedes

Eelmise sajandi kuuekümnendatel koostatud auto kolmeliitrine reaskuuene arendas 237 hobujõudu. Auto esimeseks omanikuks oli võidusõitja Kriton Dilaveri, kes oma testamendis pärandas auto Piraeusi linnale. 1972. aastal viidigi sõiduk pärast Dilaveri kolimist ülemistele korrustele, linnavalitsuse parklasse, kus see tänini puutumatult seisis.

Auto läbisõiduks on 97 172 kilomeetrit.

Oksjonil omandas sõiduki sakslane Rajna Hildebrandt, kel garaažis mitu SL 300 erinevat modifikatsiooni. Tema sõnul ei nõua sellises seisus auto taastamine palju raha ega aega.

Märksõnad: kurioosumid
Mercedes 300 SL kurioosum
Jaga:

Video: ekstreemsport. Nõrganärvilistele ei soovita

Alumisel videol ebaõnnestumise kergem juhus

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Kurioosum: remondimehed värvisid BMW lillaks

Peltnägijate sõnul oli auto pargitud küll õigesti, st teeäärsesse taskusse, kuid masina ninaosa ulatus liialt kõnniteele, segades nii jalakäijaid kui maalreid, kes auto nina kõrval asuvast uksest oma tarvikuid sisse-välja tassisid.

Alguses üritasid töömehed auto omanikku välja selgitada, kuid selle ebaõnnestumisel võtsid kätte ja värvisid selle ninaosa üle. Tagumisele aknale, millest fotot paraku pole, kirjutati ebatsensuurne sõna. Värvimisest pakuti osa võtta ka möödakäijatel.

Kurioosseks teeb loo veel asjaolu, et kõnealusest kohast sõitis politseipatrull mitu korda mööda, kuid mingit tähelepanu ülalmainitud tegevusele ei pööratud.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga: